Про нас

Дізнайтеся більше про наш інститут

Інститут соціальних технологій (ІСТ) був створений в 2001 році на базі Незалежної експертної фундації (рік створення - 1997).

Сьогодні ІСТ - це незалежна компанія, яка реалізує проекти в галузі соціально-економічних, політичних і маркетингових досліджень по всій території України.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта і глибокій залученості команди ми знаходимо оптимальні підходи до вирішення навіть найскладніших завдань.

Інститут має опитувальну мережу в усіх областях України, що дає можливість оперативно і якісно проводити репрезентативні всеукраїнські та регіональні дослідження.

Для виконання проектів може бути задіяно до 25 супервайзерів і 150 інтерв'юерів.

Директор компанії - Ірина Венгерчук. Науковим консультантом є професор О.М. Тихонов.

 

Наша команда

Ірина Венгерчук

Директор

Освіта - Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, факультет соціології та психології. Працює в ІСТ з 2001 року. З 2016 року - на посаді керівника компанії.

Ірина Венгерчук

Директор

Олег Вострих

Директор з розвитку

Освіта - Львівський національний університет ім. Івана Франка. Кандидат економічних наук. Займається питаннями розвитку та просування ІСТ з 2003 року.

Олег Вострих

Директор з розвитку

Олександр Тихонов

Науковий консультант

Професор. Освіта - МДУ ім. М.В.Ломоносова. Спеціалізується в галузі методології та методів соціологічних досліджень, соціології політики. Автор понад 100 наукових робіт.

Олександр Тихонов

Науковий консультант